Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

17 czerwca w naszym przedszkolu mieliśmy okazję gościć panią dietetyk z firmy Kreator Zdrowia. Bohaterem zajęć były produkty zbożowe. Dowiedzieliśmy się dlaczego warto je jeść i wybierać szczególnie te pełnoziarniste. Poznaliśmy różne produkty zbożowe. Po krótkiej pogadance zabraliśmy się do pieczenia pełnoziarnistych, zielonych gofrów. Każdy przedszkolak miał okazję spróbować swoich sił kulinarnych. Wspólne przygotowywanie ciasta i krojenie owoców było przyjemną zabawą, a jeszcze przyjemniejsza była degustacja tego, co sami upiekliśmy. To kolejne nowe doświadczenie naszych dzieci, które pokazało, iż w naszym przedszkolu nie ma czasu na nudę.