Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniach 4-5 czerwca uczniowie klas 7-8 naszej szkoły będą uczestniczyli w programie profilaktycznym "Archipelag Skarbów". 

Program Archipelag Skarbów® porusza szeroki zakres tematów istotnych z punktu widzenia nastolatka. Jest zbudowany wokół kluczowych tematów dotyczących okresu dojrzewania. Odwołuje się do świata wartości opartego na pragnieniu trwałego szczęścia i prawdziwej miłości. Program wskazuje na istotną rolę przyjaźni w osiągnięciu omawianych celów poprzez wspieranie równomiernego rozwoju relacji między nastolatkami.

W ramach programu zorganizowane będzie spotkanie trenerów z rodzicami uczniów klas 7-8 w dniu 4 czerwca o godzinie 16:00.

Tematyka spotkania:

  • Komunikacja z nastolatkiem w okresie dorastania – czynniki wspierające;
  • Program Archipelag Skarbów jako przestrzeń do wzmocnienia kompetencji rodzinnych – tematyka programu, symbole programu, wyniki badań.

Zapraszamy rodziców do uczestnictwa w spotkaniu.

Szczegółowe informacje o programie.