Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W ramach obchodów Dnia Patrona w bieżącym roku szkolnym zorganizowano również konkurs o charakterze literacko- plastycznym. Patron szkoły -Bronisław Wanat był miłośnikiem przyrody więc temat przewodni brzmiał : „W oczekiwaniu na wiosnę”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach. Kategoria plastyczna - ilustracja do wybranego wiersza  o tematyce wiosennej skierowana była dla klas IV – VIII oraz kategoria literacka – konkurs na wiersz o tematyce wiosennej dla klas VI-VIII. 
Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali pamiątkowe dyplomy a autorzy najlepszych prac nagrody.
Kategoria – ilustracja do wiersza – nagrodzeni uczniowie to; 
Gaja Rosin (4a),Antonina Gierut (4a),Weronika Bulanda (5a) oraz Karolina Kupiec (7b)
Kategoria – wiersz wiosenny; 
I miejsce - Szymon Bajorek (7a)
II miejsce - Oliwia Kawa (6a)
III miejsce - Olga Gwóźdź (6a)
Konkurs zorganizowała p. Dorota Kozioł przy współpracy pani Edyty Bogdan oraz pani Anny Potok.