Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniu 21.03.2024 r. z okazji Dnia Patrona naszej szkoły Bronisława Wanata  odbyły sie m. in. zawody zespołów mieszamych w minipiłce siatkowej klas VI-VIII. W rywalizacji wzięło udział 27 uczniów podzielonych na 9 zespołów. W każdym zespole musiała zagrać przynajmniej jedna dziewczyna oraz uczeń z klasy młodszej (VI). Po bardzo zaciętej rywalizacji na ,, podium'' stanęli:

I miejsce - Wiktoria Grelowska, Paweł Potok, Patryk Orliński.
II miejsce - Anna Jędrzejowska, Aleksandra Gajda, Szymon Bajorek.
III miejsce - Gabriela Piechowicz, Dominik Gajda, Jan Gajda.

Gratulujemy!!!