Ogłoszenia

Obrazek - kredka

 

Brak  aktualnych ogłoszeń

 

Zakończenie projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II

Opublikowano: poniedziałek, 15 czerwiec 2020 Administrator
 
 

Przez trzy lata szkolne, od września 2017 do czerwca 2020 r. nasza placówka realizowała projekt Modernizacja Kształcenia Zawodowego II. To projekt Województwa Małopolskiego współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 -2020.

W projekcie brali udział uczniowie starszych klas naszej szkoły. W szczególności klas 2 i 3 gimnazjalnych, oraz 7 i 8 Szkoły Podstawowej.
Zajęcia były realizowane w formie warsztatowej i indywidualnej. W trakcie ich trwania uczniowie mieli możliwość określenia własnych predyspozycji i zapoznania się z różnymi zawodami. Dodatkowo każdy z uczestników mógł, wraz z doradą zawodowym, przygotować Indywidualny Plan Działania (IPD). Przygotowano 82 takich planów.

W trakcie trwania projektu zorganizowano dla uczestników między innymi:

  • dwa wyjazdy na "Festiwal Zawodów w Małopolsce",
  • spotkania z przedstawicielami różnych zawodów,
  • wyjazd do teatru - zapoznanie z pracą aktora.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom zajęć oraz osobom i instytucjom, które włączyły się w pomoc w ich organizacji.

Przemysław Potok