Ogłoszenia

Obrazek - kredka

 

Brak  aktualnych ogłoszeń

 

Spotkanie wielkanocne

Opublikowano: środa, 13 kwiecień 2022 R. Ludwińska

13 kwietnia, w świątecznej już atmosferze, starsze przedszkolaki przygotowały  tradycyjne Spotkanie Wielkanocne. Tą wyjątkową uroczystość, podczas której, dzieci poznawały tradycje wielkanocne, przygotowały w tym roku dzieci 5-letnie z grupy IV SKRZATY wraz z wychowawczynią.

Spotkanie rozpoczęło się inscenizacją w wykonaniu dzieci, pt., „WIEZIEMY tu kogucika”. Jak przekonywali nasi mali aktorzy „Wielkanoc to czas radości…” i dokładnie w takim nastroju zaprezentowali długo przygotowywany występ. Sympatyczne pisanki, z których wykluły się kurczaczki, Zając oraz Kogucik wprowadziły dzieci w świąteczny klimat.

Na zakończenie, jak każe tradycja, był delikatny ŚMIGUS DYNGUS, czekoladowe jajeczka i serdeczne życzenia świąteczne.